Про наш магазин

Раді вітати Вас у новому інтернет магазині компанії "Спецшина Україна".

Наша компанія вже більш ніж 10 років займаеться продажем та обслуговуванням усіх типів шин для спеціалізованої техніки.

Ми плідно співпрацюємо з такими світовими брендами як: Michelin, Bridgestone, Alliance, Advance, Galaxy, Trelleborg та інші.

Компанія має в своему роспорядженні один з найбільших складів шин на території України.

Високий рівень персоналу компанії завжди допоможе кліенту у будь-якій ситуації, та надасть професійну допомогу при підборі шин, особливостей експлуатації та технічним характеристикам шин.

На даному сайті Ви можете ознайомитись з наявністью шин та їх технічними характеристиками, придбати або замовити будь які шині по найвігіднішим умовам.

Компанія "Спецшина Україна" є офіціальним диллером таких брендів як: Michelin, Bridgestone, Advance, Trelleborg, Alliance, Galaxy

Про компанію

Компанія "Спецшина Україна" є однією з провідних постачальників шин на території України шин для дорожно-будівельної,кар'єрної, сільскогосподарської та портової техніки протягом більш ніж 10 років.
Компанія має у своєму роспорядженні один із найбільших складів імпортних шин на території України - це понад 2000 різних типорозмірів та виробників у будь-якому сегменті.
Технічний відділ компанії та висококваліфікований персонал забезпечують технічну та інформаційну підтримку кліентів на усіх етапах придбання та експлуатації шин: консультації що до вибору шин, рекомендації до експлуатації, відстежування ходимості.