Доставка
Наша компанія спрямовує усі зусилля для задоволення потреб кліента, що до швидкості доставки товару у найбільш стислий термін.

Самовивіз товару.
Кліент має можливість забрати товар у зручний для нього час самостійно за адресою: Київська область, с. Семиполки, Київське шосе 1а/15

Доставка товару по Києву.
Наша компанія надає безкоштовну доставку по місту Києву. 

Доставка у інші міста України.
Доставка товару у інші міста України проводиться за допомогою компаній "Нова Пошта" та "САТ" за тарифами перевізників у найближче зручне відділення для кліента.

Час роботи складу компанії : Понеділок - Четверг з 9-00 до 18-00. Без перерв. П'ятниця до 17-00

Про компанію

Компанія "Спецшина Україна" є однією з провідних постачальників шин на території України шин для дорожно-будівельної,кар'єрної, сільскогосподарської та портової техніки протягом більш ніж 10 років.
Компанія має у своєму роспорядженні один із найбільших складів імпортних шин на території України - це понад 2000 різних типорозмірів та виробників у будь-якому сегменті.
Технічний відділ компанії та висококваліфікований персонал забезпечують технічну та інформаційну підтримку кліентів на усіх етапах придбання та експлуатації шин: консультації що до вибору шин, рекомендації до експлуатації, відстежування ходимості.