Умови обробки персональних даних

ТОВ «Спецшина Україна» (надалі – Компанія) поважає конфіденційність відвідувачів свого веб-сайту і намагається захистити їх персональні дані. У цьому положенні про конфіденційність роз’яснено порядок збору, передачі, обробки, використання, розкриття даних та практика захисту веб-сайтів компанії (надалі – «сайт»).

У відповідності до Закону України «Про захист персональних даних» володільцем даних є ТОВ «Спецшина Україна», адреса: 02022, м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, буд.19, офіс 710.

Отримуючи доступ до сайту, користуючись ним та надаючи нам Ваші персональні дані Ви погоджуєтесь і даєте однозначну згоду на збір, передачу, обробку, використання і розкриття своїх персональних даних у порядку, вказаному в цьому Положенні про конфіденційність та у відповідності з вимогами чинного законодавства України (далі - «Згода»).

Дана згода на обробку персональних даних надається відповідно до вимог законодавства України.

Компанія збирає персональні дані (тобто інформацію, за якою можна встановити Вашу особу, наприклад П.І.П, адресу, номер телефону чи адресу електронної пошти та ін.) лише в тому випадку, коли така інформація необхідна та/або Ви добровільно надаєте її нам за допомогою даного сайту (шляхом заповнення спеціальної форми на сайті, у разі наявності такої, чи шляхом направлення нам повідомлення із зазначенням персональних даних). Ми можемо користуватись даною інформацією, щоб відповідати на Ваші запити; покращувати рівень обслуговування та зміст даного сайту; надавати Вам поради, корисну інформацію, новини та останні дані про продукцію; повідомляти Вас про нову продукцію та послуги Компанії (якщо Ви дали згоду на отримання даної інформації); дізнаватись Вашу точку зору стосовно нашої продукції та послуг, а також використовувати інформацію у наших власних адміністративних цілях та з метою забезпечення якості.

Ми зберігаємо персональні дані надані Вами Компанії на комп’ютерних серверах з обмеженим доступом, які розташовані на контрольованих об’єктах. На жаль, передача інформації мережею Інтернет не є абсолютно безпечною. Хоча ми зобов’язуємось докладати всіх зусиль для захисту Ваших персональних даних, ми не можемо гарантувати безпеку персональних даних, які Ви передаєте нашому сайту; будь-яка передача даних здійснюється на Ваш власний ризик.

Ваші персональні дані можуть бути внесені до Бази даних «Споживачі» з метою їх обробки для проведення маркетингових та інших досліджень, здійснення іншої маркетингової діяльності, зокрема, рекламування товарів та послуг, розповсюдження рекламних матеріалів, включення персональних даних до внутрішніх інформаційних систем і баз, направлення поштових та електронних розсилок, збору інформації, забезпечення реалізації відносин у сфері встановлення та розширення контактів з потенційними контрагентами, для забезпечення реалізації договірних, податкових, адміністративно-правових відносин, відповідно до Закону України «Про рекламу», Податкового кодексу України, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» та інших нормативно-правових актів України.

Вважаємо за необхідне повідомити Вам також, що персональні дані про Вас можуть бути передані відповідним органам або особам на підставах, передбачених законом, та/або в зв’язку з реалізацією прав та обов’язків у сфері відносин між нами чи сферах інших відносин, що складатимуться відповідно до закону та/або умов договорів, укладених відповідно до закону, інших правочинів, і зокрема

– податковим органам;

– органам та суб’єктам господарювання, які проводять чи проводитимуть перевірки Компанії або реалізуватимуть вимоги закону чи умови договору, укладеного з Компанією відповідно до закону;

–  іншим особам чи органам у сфері реалізації прав та обов’язків Вас як споживача, та Компанії, як володільця її бази, до якої входять Ваші персональні дані.

Про компанію

Компанія "Спецшина Україна" є однією з провідних постачальників шин на території України шин для дорожно-будівельної,кар'єрної, сільскогосподарської та портової техніки протягом більш ніж 10 років.
Компанія має у своєму роспорядженні один із найбільших складів імпортних шин на території України - це понад 2000 різних типорозмірів та виробників у будь-якому сегменті.
Технічний відділ компанії та висококваліфікований персонал забезпечують технічну та інформаційну підтримку кліентів на усіх етапах придбання та експлуатації шин: консультації що до вибору шин, рекомендації до експлуатації, відстежування ходимості.