Про Advance Tyre Incorporated
Компанія Guizhou Tire Co. LTD була заснована в Шанхаї і переїхала в Гуйянг, Китай у 1958 році, і є одним з провідних китайських виробників шин марки "ADVANCE". Компанія виробляє шість категорій і більше тисячі типів і розмірів шин для вантажних, автобусних, транспортних засобів, сільськогосподарських, промислових і крупногабаритних шин. GTC виготовляє як радіальні, так і діагональні шини. GTC отримав сертифікати ISO9001, ISO14001, американську сертифікацію NHTSA DOT, європейську E-Mark та GCC Standards GCC. Компанія виробляе понад 5,8 мільйона шин щорічно з більш ніж 1000 розмірами.


Повернення до списку

Про компанію

Компанія "Спецшина Україна" є однією з провідних постачальників шин на території України шин для дорожно-будівельної,кар'єрної, сільскогосподарської та портової техніки протягом більш ніж 10 років.
Компанія має у своєму роспорядженні один із найбільших складів імпортних шин на території України - це понад 2000 різних типорозмірів та виробників у будь-якому сегменті.
Технічний відділ компанії та висококваліфікований персонал забезпечують технічну та інформаційну підтримку кліентів на усіх етапах придбання та експлуатації шин: консультації що до вибору шин, рекомендації до експлуатації, відстежування ходимості.